Saf Su Cihazı Modelleri ve Fiyatları medipure.com.tr de: 0850 302 27 40


Hakkımızda

Medipure Saf Su Teknolojileri ; Türk Su Araştırma Merkezi işbirliği ile ;

  • Farmasötik, Medisinal ve Kozmetik Üretim tesisleri için Deiyonize saf su Cihazları;
  • Medikal, Diyaliz ve Klinik uygulamalar için Online Saf Su cihazları ;
  • PCB Coating, Metal Kaplama, Endüstri ve Güneş Enerji Sistemleri için Endüstriyel ve Mobil Saf Su cihazları ;
  • Gıda, Kimya, Kalite, Dental ve Çevre Laboratuvarları için analitik Saf su ve Ultra Saf su cihazları üreten Global bir Türkiye markasıdır.

Dünya'nın ilk 6. nesil saf su cihazı üreticisi olan Medipure, medikal ve analitik saf su sistemleri konusunda 10 yılı aşan süredir araştırma - geliştirme , dizayn ve seri üretim gerçekleştirmektedir.

 

Medipure  her proje ve dizaynında olduğu gibi kesin sonuca odaklı tasarımı ile hem zorlu ortam şartlarında yüksek dayanım sağlamakta hem de kullanıcı dostu arayüzleri ile sade ve kolay anlaşılır sistemler üretmektedir.

Bir ilk olarak, patentlenmiş online üretim teknolojisi ile depolama ve sanitasyon gereksinimlerini ortadan kaldırmaktadır.  Safsu ve Ultra safsu üretim sürecinde birden fazla noktada aynı anda online kalite ölçümü yaparak performansını ve kalitesini kullanıcısına kanıtlamaktadır.

Medipure cihazlar Dual Booster setleri ile suyu yüksek basınç altında saflaştırmakta, suda saflığı engelleyen tüm iyon, bakteri ve molekülleri, içeriğindeki iyon saflaştırma membranları ile arka arkaya iki kez saflaştırmakta, su kalitesini online sağlamak üzere hem anot hemde katot ayrıştırıcılar kullanmaktadır.

Üretim ve Testleri Türkiye de gerçekleşen Medipure Saf Su ve Ultra Saf Su Cihazları, yedek parça ve erişilebilirlik bakımından da mümkün olan en yüksek hızda servis ve gönderim sağlamaktadır.


WhatsApp
Hemen Ara